Hořká čokoláda Carla 5 kg

ČOKOLÁDA CARLA
- hořká čokoláda Carla

Cena s DPH:1149.00 Kč
Cena bez DPH:999.13 Kč
Dostupnost:Na dotaz, Vyprodáno
ks

Hořká čokoláda Carla do fontány - tento známý český výrobce čokolády nabízí kvalitní mléčnou a hořkou čokoládu vyvinutou speciálně do čokoládové fontány. Čokoláda do fontány je dobře tekutá a není nutné do ní přidávat olej. Tato čokoláda do fontány má vyjímečné vlastnosti a lépe teče, než jiné druhy čokolády. Je to dáno vyšším obsahem kakaového másla, které je v běžných čokoládách nahrazováno rostlinnými tuky a pro použití v čokoládové fontáně je třeba normální čokoládu upravovat do patřičné konzistence přidáváním oleje. To při malých zkušenostech s přípravou čokolády pro fontánu může vést ke zničení celého připravovaného množství čokolády. Použitím nevhodné nebo nevhodně namíchané čokolády může být čokoládová fontána také nevratně poškozena.

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: sojový lecitin, aroma.

Obsah kakaa: 60 %

Výrobce: Carla spol. s.r.o.

Země původu: ČR

Balení: 5 kg

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2405 kJ (579 kcal); tuky 42,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 26,2 g); sacharidy 40,3 g (z toho cukry 37,4 g); bílkoviny 5,3 g; sůl 0,025 g.

Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 15-20°C a relativní vlhkosti do 70%. Při práci s čokoládou dbejte na to, aby se nedostala do styku s vodou nebo vodní párou. Rozpouštějte pomalu, ne na přímém ohni, stále míchat, teplota nesmí přesáhnout 45 °C! Jinak čokoláda zhoustne.